Yaşam

İrem Derici’den bomba açıklamalar

İSTANBUL (İGFA) – Türk popunun parlak yıldızı İrem Derici, hit müziği ve güçlü sahne performanslarıyla geniş bir hayran kitlesinin ilgisini çekiyor. Samimi tavrı ve açık sözlü üslubuyla kamuoyunun sevdiği İrem Derici, Masterhaber.com YouTube kanalında filtresiz ve sansürsüz konuştu. Derici’nin daha önce gün yüzü görmeyen açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Eğer aptalsan gel, sana paranı vereyim!

Harbiye’deki konseri için 3 milyon TL harcayan İrem Derici, sahnesine yatırım yapmayan arkadaşlarına seslendi: “Lütfen 10 arsa almayın, 2 ev alıp bu sahneye para harcayın. cimri, gel parasını ödeyeyim.

İLK AŞKINI DUYAN ŞAŞIRDI

Lise yıllarında aşık olduğu kişiden bahseden İrem Derici, ilk aşkının daha sonra cinsel yönelimini değiştirdiğini söyledi. Lisedeki sevgilisinin artık evli olduğunu ve New York’ta iki çocuğu olduğunu açıkladı.

REKABETÇİSİ KİMDİR?

Sadece aşk hayatından değil mesleğinden de bahseden İrem Derici, hangi müzisyeni kendisine rakip olarak gördüğünü, hangi meslektaşını izlemeyi sevdiğini samimi bir şekilde anlattı. “En özel şarkım” dediği “Yaz Gülü”nün sırrını da paylaştı.

Koç burcu olan İrem Derici, “En kötü özelliğim” diyerek samimi itiraflarını ardı ardına sıraladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu